E-Pin Yazılımı

WebPin v1.0

Üyeliksiz e-pin ve oyun hesabı satış yazılımımız sayesinde dilediğinizi kolayca satın!

Satın Al Demo Görüntüle
Tek Sefer: 40 $
WebPin v1.0
Bu yazılımımızla birlikte gelen bazı özellikler

Özellikler

Otomatik Teslimat

Ürünlere önceden gireceğiniz stoklar ile satış yapıldığı an ürününüzün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Manuel Teslimat

Sipariş verdikten sonra otomatik teslim edemeyeceğiniz ürünleriniz için manuel teslimat özelliğini kullanabilirsiniz.

Üyeliksiz Sipariş

Müşterileriniz üye olmakla uğraşmak yerine web siteniz üzerinden istedikleri ürünü direkt sipariş verip satın alabilirler.

Blog

Blog bölümü üzerinden kullanıcılarınıza bilgilendirici paylaşımlar yaparak sitenizin ziyaretçi miktarını arttırabilirsiniz.

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı ne kadar sürede teslim alabilirim?

Yazılımı sipariş verdikten sonra kurulum için destek talebi oluşturarak bize ulaştığınız anda teslim etmekteyiz. İlk kurulumu ücretsiz olarak sağlıyoruz. Yazılıma ek olarak aldığınız modüllerse anlık olarak sitenize tanımlanıp kullanılabilir olmaktadır.

Tüm yazılımlarımızda taleplerinize göre ek özellikler geliştirebilmekteyiz. Bu konuda bir talebiniz olduğunda her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yazılımlarımız satın alım esnasında girdiğiniz domaine lisanslı olarak teslim edilmektedir. Sistem güvenliği için belirli dosyalar şifreli olsada temayı özelleştirebilmeniz için yazılımlarımızdaki tema dosyaları düzenlemeye açıktır.

Belirli bir süreyle satılan lisanslar için lisans süresi boyunca, tek seferlik lisanslar içinse 10 günlük ücretsiz teknik destek sunmaktayız. 10 günün sonunda talep edeceğiniz teknik işlemler için ücret istenebilmektedir.

Yazılımlarımız hesaplarınıza lisanslı şekilde tanımlanmakta ve satın alım sonrasında iade edilemez. Lisans değişikliği içinse belirli bir lisans değişim ücreti istenebilmektedir.

Yukarı