SSL Sertifikası

Müşterilerinizin verilerinin güvenliğini ve web sitenizin güvenilirliğini arttırmak için SSL sertifikası bir zorunluluk olmaktadır. Siz de SSL sertifikası satın alarak güvenliğinizi garanti altına alın.

Web Hosting
Fiyatlandırma Detayları

SSL SERTİFİKALARI LİSTESİ

SSL Adı Teslimat Belge Gereksinimi Subdomain Desteği Garanti Yıllık Fiyat
Comodo Positive SSL Aynı Gün 10.000 $
12 $
Satın Al
Comodo EV SSL 1-10 Gün 750.000 $
173 $
Satın Al
RapidSSL Aynı Gün 10.000 $
17 $
Satın Al
GeoTrust QickSSL Premium Aynı Gün 500.000 $
58 $
Satın Al
E-Tugra Standart Aynı Gün 10.000 $
15 $
Satın Al
E-Tugra Standart Wildcard Aynı Gün 10.000 $
130 $
Satın Al
E-Tugra EV SSL 1-10 Gün 10.000 $
175 $
Satın Al
Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Wildcard SSL sertifikası nedir?

Wildcard SSL sertifikaları, tüm subdomainleri de kapsayan bir SSL türüdür. Her subdomaine ayrı SSL sertifikası almak yerine tek bir Wildcard SSL sertifikası ile tüm subdomainlerinize SSL almış olursunuz.

Yeşil adres çubuğu, sadece EV(Extended Validation) ibareli SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. EV SSL ile yeşil adres çubuğu sahibi olabilirsiniz fakat EV SSL sertifikası için şirketin varlığının online olarak resmi kurumlar üzerinden doğrulanabilmesi gerekmektedir.

EV SSL başvurusundan sonra sırası ile alan adı whois yönetici bilgilerinin ve kurum iletişim bilgilerinin teyit edilmesi, online olarak İTO kaydı vb. ile ispatlanması sağlandıktan son olarak başvuru sahibi kurum yetkilisi ile telefon aracılığı ile görüşme sağlanmaktadır.

Sunduğumuz tüm SSL sertifikaları dünyadaki tüm bankalara uyumlu çalışmaktadır.

SSL sertifikalarındaki şifreleme 3. kişiler tarafından kırıldığı taktirde, SSL şirketi tarafından sigorta sağlanmaktadır. Normal şartlarda böyle bir durum oluşması mümkün değildir ve sigorta bedeli sertifika türüne göre 10.000$ ile 1.750.000$ arasında değişmektedir.

Yukarı