Hızlanın!

Web siteniz İstediğiniz performansı sağlamıyor mu?

Bize ulaşın internet sitenizi optimize edelim ve web siteniz hiç olmadığı kadar hızlı olsun!

WebSite Optimization
Performans Artışı İçin

Optimizasyon Çalışmalarımız

Crenw olarak sitenize birçok test uyguluyoruz ve bu testlerimizin sonucunda siteniz üzerinde belirlediğimiz hataları sizler için düzeltiyoruz.

01

Görsel Optimizasyonu

Görsellerin sıkıştırılması, yeniden boyutlandırılması, formatlarının düzenlenmesi ve uyumlu olmasını sağlama işlemlerini uyguluyoruz.

02

Kod Optimizasyonu

Sitenizin kodlamasına göz atarak performans artışını sağlamak için css ve js kodları başta olmak üzere yeniden düzenliyoruz.

03

Veri Optimizasyonu

Tarayıcı ön bellekleme işlemlerinini, dosya sıkıştırmalarını ve sunucu ayarlamalarını sizler için yapıyoruz.

04

İstek Optimizasyonu

Sitenize gönderilen istekleri, hata veren sayfaları inceleyerek sitenize gönderilen hatalı istekleri azaltıyoruz.

İnternet sitenizde en iyi performansı alabilmek için siz de bizimle çalışmak ister misiniz?

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Web site optimizasyonu nedir ve neden önemlidir?

Web site optimizasyon hizmetimiz hız, performans ve kullanıcı deneyimini artırmayı amaçlar. Web siteleriniz hızlı yüklendiğinde ziyaretçilerinizin memnuniyeti artar ve arama motoru sıralamalarınız iyileşir.

Yapılan geliştirmeleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz fakat bunların arama motorları tarafından algılanması zaman alacaktır.

Optimizasyon hizmetimiz sitenizin hızlı ve sorunsuz çalışmasına yönelik bir hizmettir. Bu hizmetimizi sağlarken SEO konusunda da geliştirme talep etmeniz durumunda bunu da sağlayabiliriz.

Optimizasyonun sonuçlarını ölçmek için çeşitli hız ölçüm araçları kullanılır. Sayfa hızı, dönüşüm oranları ve arama motoru sıralamaları gibi değerler izlenir.

Optimizasyon hizmetimizde yaptığımız genel işlemler dışında web sitenizin özel bir ihtiyacı olması durumunda bu konuda da size özel öneriler sunmaktayız.

Yukarı