Bildirim Yazılımı

WebPush v2.0

Kendi kullanıcılarınıza bildirim gönderirken bir yandan da oluşturduğunuz çeşitli paketler ile kendi müşterilerinize bildirim hizmeti sunun.

Satın Al Demo Görüntüle
Tek Sefer: 70 $
WebPush v2.0
Bu yazılımımızla birlikte gelen bazı özellikler

Özellikler

Üyelik Paketleri

Oluşturacağınız üyelik paketleriyle birlikte müşterilerinizin bildirim göndereceği kişi miktarına göre kazanç sağlayın.

Çoklu Veritabanı

Sistemi istediğiniz kadar veritabanına bölerek yüksek veritabanı boyutlarından kurtulun.

Destek Sistemi

Müşterilerinizin bir sorusu olduğunda destek sistemi üzerinden her zaman size ulaşabilmesini sağlayın.

Detaylı İstatistik

İstatistik alanlarıyla birlikte hem siz hemde müşterilerinizin gönderilen bildirimlerin sonuçlarını kolaylıkla analiz etmesini sağlayın.

İleri Tarihli Bildirim

İleri tarihli bildirim özelliğiyle birlikte göndereceğiniz bildirimleri önceden ayarlayarak tam istediğiniz zamanda gitmesini sağlayın.

Test Paketi Oluşturma

Kullanıcılarınızın ilk üye olduklarında sisteminizi deneyebilmeleri için otomatik test paketi tanımlayabilirsiniz.

Sınırsız Site Ekleme

Site ve bildirim kullanıcısı sınırı olmadan özgürce istediğiniz kadar site ekleyin.

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı ne kadar sürede teslim alabilirim?

Yazılımı sipariş verdikten sonra kurulum için destek talebi oluşturarak bize ulaştığınız anda teslim etmekteyiz. İlk kurulumu ücretsiz olarak sağlıyoruz. Yazılıma ek olarak aldığınız modüllerse anlık olarak sitenize tanımlanıp kullanılabilir olmaktadır.

Tüm yazılımlarımızda taleplerinize göre ek özellikler geliştirebilmekteyiz. Bu konuda bir talebiniz olduğunda her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yazılımlarımız satın alım esnasında girdiğiniz domaine lisanslı olarak teslim edilmektedir. Sistem güvenliği için belirli dosyalar şifreli olsada temayı özelleştirebilmeniz için yazılımlarımızdaki tema dosyaları düzenlemeye açıktır.

Belirli bir süreyle satılan lisanslar için lisans süresi boyunca, tek seferlik lisanslar içinse 10 günlük ücretsiz teknik destek sunmaktayız. 10 günün sonunda talep edeceğiniz teknik işlemler için ücret istenebilmektedir.

Yazılımlarımız hesaplarınıza lisanslı şekilde tanımlanmakta ve satın alım sonrasında iade edilemez. Lisans değişikliği içinse belirli bir lisans değişim ücreti istenebilmektedir.

Yukarı