Stoklu Ürün Satış Yazılımı

Hoarder v2.0

Kolay yönetim paneli ile sitenizin bir çok kısmını yönetin, ürünlerinize stok ekleyin ve sonrasını sizin için yazılımımızın halletmesine izin verin.

Satın Al Demo Görüntüle
Tek Sefer: 46 $
Hoarder v2.0
Bu yazılımımızla birlikte gelen bazı özellikler

Özellikler

Otomatik Teslimat

Ürünlere önceden gireceğiniz stoklar ile satış yapıldığı an ürününüzün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Destek Sistemi

Müşterilerinizin bir sorusu olduğunda destek sistemi üzerinden her zaman size ulaşabilmesini sağlayın.

Blog

Blog bölümü üzerinden kullanıcılarınıza bilgilendirici paylaşımlar yaparak sitenizin ziyaretçi miktarını arttırabilirsiniz.

API Sistemi

Müşterileriniz API sisteminizi kendi sistemlerine entegre ederek sitenize giriş yapmadan API üzerinden sipariş verme, siparişe ulaşma, bakiye sorgulama gibi çeşitli işlemleri yapabilirler.

Toplu Bildirim

SMS ve Mail üzerinden tüm kullanıcılarınıza toplu bildirim mesajları gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı ne kadar sürede teslim alabilirim?

Yazılımı sipariş verdikten sonra kurulum için destek talebi oluşturarak bize ulaştığınız anda teslim etmekteyiz. İlk kurulumu ücretsiz olarak sağlıyoruz. Yazılıma ek olarak aldığınız modüllerse anlık olarak sitenize tanımlanıp kullanılabilir olmaktadır.

Tüm yazılımlarımızda taleplerinize göre ek özellikler geliştirebilmekteyiz. Bu konuda bir talebiniz olduğunda her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yazılımlarımız satın alım esnasında girdiğiniz domaine lisanslı olarak teslim edilmektedir. Sistem güvenliği için belirli dosyalar şifreli olsada temayı özelleştirebilmeniz için yazılımlarımızdaki tema dosyaları düzenlemeye açıktır.

Belirli bir süreyle satılan lisanslar için lisans süresi boyunca, tek seferlik lisanslar içinse 10 günlük ücretsiz teknik destek sunmaktayız. 10 günün sonunda talep edeceğiniz teknik işlemler için ücret istenebilmektedir.

Yazılımlarımız hesaplarınıza lisanslı şekilde tanımlanmakta ve satın alım sonrasında iade edilemez. Lisans değişikliği içinse belirli bir lisans değişim ücreti istenebilmektedir.

Yukarı