İnternetin gelişi sayısız yenilikler getirdi ve getirmeye devam ediyor. İşletmeler, kişiler ve markalar tanıtımlarını yapabilmek, işlerini yükseltebilmek için mutlaka bir web sitesi kuruyor. Ancak web siteleri şirketlerin evi gibidir. Bu durumda ev sahibi gereken güvenliği sağlamak zorundadır. Crenw size en yakın güven desteğinin adresidir. Crenw sayesinde güvenle çalışabilmenin huzurunu yaşayın.


 Web Site Güvenliği Nedir?

 Web site güvenliği, kapınızın, kasanızın kilidi denilebilecek anlamda bir güvenlik sistemidir. Her web sitesinin yeterli güvenlik önlemlerini alma zorunluluğu vardır. Crenw bu alanda gereksinim duyduğunuz bütün güvenlik çalışmalarınızı yaparak güvenli bir şekilde hizmetinize sunacaktır. 

 Secure Sockets Layer sözcüklerinin kısaltması olan ssl güvenli giriş özelliğidir. Hem gönderici hem alıcı adres adına, şifrelenerek gönderilen bilgiler sadece muhatabı tarafından açılabilme özelliğine sahiptir. Web site güvenliğinizin kurulması korunmaya devam edebilmesi için gereken güven sağlayıcıların edinilmesi gerekir. 


 Güvenli Giriş Katmanı Nedir?

 Güvenli giriş katmanı web sitesine gelen bilgilerin güvenli olup olmadığı, gönderilerin güvenle adrese ulaşabilmesini sağlayan web site güvenliği sistemidir. Güvenlik sistemini kurarken, genel kontrol yaparak gereken bilgi belirlenerek, kod düzenleme yapılır. Panel ayarları incelenerek hostinginizin gereken barındırma ihtiyaçları belirlenerek ve ilave korumalarla site güvenliğiniz sağlanır.

 Dikkatle ve uzmanı tarafından kurulan güvenliğiniz tüm bilgilerinizi korumaya devam edecektir. Ücretli ssl kullanmak ve ücretsizini kullanmak  arasında çok önemli farklar vardır. İlk önemli fark ev güvenliği sisteminde var olan  "yeşil bar" yani üst düzey güvenlik sistemine ücretsiz ssl sahip değildir.


 SSL Önemi 

 Güvenlik sistemleri her alandan bulunması gereken hayati öneme sahiptir. Web site güvenliği ücretli ssl destekleri, gönderilerinizin şifrelemesini sağlayarak güvenliğini korur. Bilgilerin gönderimini ve alıcı adreslerinin güvenliğini sağlar, tarihleri sabitleyerek arşiv oluşturabilmeyi kolaylaştırır. Crenw bütün sorularınıza doğru cevabı bulabileceğiniz tek adrestir. Güvenli siteniz arama motorları gözünde de değeri korunarak üst sıralara yerleşecektir. Bulunduğunuz yerden ihtiyaçlarınızı online olarak bildirebilir, en kısa sürede uygun fiyat garantisiyle bizimle çalışabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında en iyi fiyata yüksek kalite hizmet anlayışlı çalışmalarda siz de güvenle yerinizi alabilirsiniz.