Crenw Blog

Bilgi Edinmenin Kolay Yolu

Bir çok konuyla ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz blogumuza hoş geldiniz.

Seo Seo Geliştirme Yolları

Seo Geliştirme Yolları

 Seo, bir diğer adıyla , internet sitenizin trafiğini artırmanız için çok önemlidir. Bazı teknikleri dikkatli ve yerinde kullanarak arama motoru sıralamanızı geliştirebilirsiniz. Bu sayede arama motorları üzerinden sorgulamalar yapıldı..

Devamını Oku 18/01/2021
Seo SEO Uzmanı Nedir?

SEO Uzmanı Nedir?

 Günümüzde teknoloji çok hızlı ilerlemektedir ve artık internet hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Pek çok hizmete, ürüne veya bilgiye erişim internet siteleri üzerinden olmaktadır. Ama bu erişimlerin düzgün olabilmesi için bu sistemlerin..

Devamını Oku 31/12/2020
Seo Seo Nedir?

Seo Nedir?

 SEO, Search Engine Optimization kavramının kısaltılmış halidir. Türkçeye tam çevirisi ise dur. Kısaca anlamı ise şudur: arama motorlarına optimize olan internet siteleri ya da içerikler, arama motorlarında üst sıralara yerleşirler. Böylece sayf..

Devamını Oku 10/12/2020
Seo Sitemap Nedir?

Sitemap Nedir?

 Sitemap, siteyi daha iyi dizine eklemek için Google bot gibi robotlara rehberlik edebilen bir dosyadır. Dosya uzantısı XML olan site haritasının arama motorlarının indeksleme hızı üzerinde büyük bir etkisi vardır. Site haritası dosyaları yar..

Devamını Oku 28/11/2020
Seo Robots.txt Nedir?

Robots.txt Nedir?

 Arama motoru siteleri web sitelerini tarayıp sıralama yaparken site içerisinde yer alan Robots.txt dosyalarını tarayarak işlem yaparlar. Bu nedenle web site sahipleri yada web site düzenlemesi yapanlar robots.txt dosyası içerisine yazılması ..

Devamını Oku 24/11/2020
Yukarı