Crenw Blog

Bilgi Edinmenin Kolay Yolu

Bir çok konuyla ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz blogumuza hoş geldiniz.

DNS Ve Nameserver Nedir?

 Nameserver, bir kişi bir web sitesine her eriştiğinde devreye girer. Ancak çoğu kişi gerçekte ne olduklarını çok az anlar. Bu kavramı anlamak için, bir web sitesi ziyaret edildiğinde, ne olacağını düşünmek ve irdelemek yerinde olacaktır. M..

Devamını Oku 19/02/2021

Subdomain Nedir?

 Bir web sitesi ziyaret edilmek istendiğinde, arama çubuğundaki URL'nin sitedeki konumuna veya belirli bir noktada hangi web sayfasında bulunulduğuna bağlı kalarak, biraz değiştiğini fark edebilirsiniz. Örneğin sitemiz üzerindeki hizme..

Devamını Oku 15/01/2021

Domain Nedir, Türleri Nelerdir?

 Domain, bir internet sitesinin, internetteki adı ve adresidir. İnternet siteleri normalde IP protokolü üzerine çalışırlar. Yani, bir internet sitesinin adresi aslında sayılardan oluşan bir adrestir. Örneğin 123.456.78.90 gibi bir adrese sahipti..

Devamını Oku 13/12/2020

Backorder Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde internet önemli bir mecra haline gelmiştir. Aklımıza gelen veya gelmeyen birçok işimizi internet üzerinden hallediyoruz. İnternetin bu kadar yaygınlaşması ve her alana el uzatması konusunu ele alırsak internette yeni yeni çalışma alanlar..

Devamını Oku 12/11/2020

Domain Değerinin Önemi

 Her kullanıcı, web sitesi veya farklı çalışmaları için bir alan adını kullanmak ister. Çoğu zaman istediğiniz alan adının başka bir kullanıcı tarafından alınmış olması durumu ortaya çıkmaktadır. Ya da bazı zamanlarda diğer kullanıcılar alan ..

Devamını Oku 07/11/2020

Ucuz Alan Adı

 Internet siteleri üzerinden pek çok işlem yapılabilir. Bu imkanları kullanabilmek ve amacınıza yönelik verim elde edebilmek için almalısınız. Durum böyle olunca da insanlar doğal olarak bazı arayışlara girebiliyor. Bunlardan birisi de hizm..

Devamını Oku 20/10/2020
Yukarı