Blog kişilerin kendi istekleri doğrultusunda kendi web sitelerinde veya hazır olarak kurulmuş blog sitelerinde deneyim ve görüşlerini paylaşmalarıdır. Buna aslında web günlüğü denilse yanlış olmaz. Özellikle internetin insan hayatında bu denli önemli bir yer kapladığı bir zamanda blog yazıları ile bu hayatın bir parçası olabilirsiniz. Web tabanı kullanarak bilgi aktarımında bulunma olarak da tanımlanan blog için ücretli veya ücretsiz blog siteleri bulunmaktadır.


 Blogger Nedir ve Meslek Olarak Nasıl Yapılmaktadır?

 Blog yazarlığı yapan kişilere ise blogger adı verilmektedir. Blog yazarlığını meslek olarak yapan birçok kişi de bulunmaktadır. Bunun için blog web sitenizin ilgi çekici olması, hem bilgisayar hem de mobil tarafında uyumlu olması gerekmektedir. Buna kısaca seo uyumlu da denilmektedir. Artık bir meslek dalı olarak da görülen blog yazarlığı için sizin adınıza kurumsal web yazılım ve uygulama hizmetleri sunan ücretli web sitelerine başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz bu yolun güvenli olması ise en temel şarttır. Çünkü siber güvenlik duvarlarının aşılmaması ve kişisel bilgilerinizin doğru bir şekilde saklanması için güvenle yardım alacağınız başta Crenw olmak üzere çeşitli hizmet sunan firmaları ziyaret edebilirsiniz.


 Seo Uyumu Neden Gereklidir?

 Seo uyumu yazdığınız makale ya da blog yazılarınızın Google arama motorlarında ön sıralarda çıkması için gerekli olan kurallar çerçevesidir. Özellikle belirli anahtar kelimeleri ve yazım kuralları içinde yazılarınıza bir arama motoru optimizasyonunun sağlanması için seo uyumu gereklidir. Sizlere seo uyumlu makale ve blog yazılarınız için yol gösterici olacak internet sitelerinden bu konuda destek alabilirsiniz.

 Crenw, web tasarım ve web yazılım işlemlerinizi, seo uyumlu web tasarım optimizasyonu sağlanması gibi konularda hizmet vermektedir. Tasarımınızı kendiniz yaptığınız bir web siteniz varsa ve güvenliğinden endişe ediyorsanız da web sitemiz doğru adreslerden biridir. Çünkü web site güvenliği konusunda da kendini geliştirmiş bir site olma özelliği taşımaktadır.

Sizin web siteniz muadilindeki tüm siteler arasında bir rakip analizi yapmanızı da sağlayan web yazılımları sayesinde kendinizi doğru yönde geliştirmeniz mümkün olacaktır. Web sitenizde mutlaka olması gereken bu yazılımlar sayesinde sektörde nerede olduğunuzu ve nereye varmak istediğinizi anlamanıza yardımcı olmaktadır.