Günümüzün en büyük gerekliliklerinden birisi de web siteleridir. Artık küçük ve ya büyük her işletme bir web sitesi kullanmaktadır. Sanal olarak da bilgisayar ortamında yer alabilmek için mutlaka bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca online ortamlarda da bulunarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı bulursunuz ve sitenizle isminizi daha fazla duyurma imkanı sağlarsınız. Uygun fiyatlarla reklam yapmak için de web siteleri birebirdir.

 Yalnız kullanmakta olduğunuz website güvenliği sağlamak için dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekecektir. Üstelik sitenize gelen saldırı engelleme konusunda da özen göstermeniz gerekmektedir.


 Website Güvenliği

 Web sitenizin güvenliği her şeyden daha önemlidir. İnternet siteniz de mevcut olan bütün önlemlerin alınması için bize güven içerisinde ulaşabilirsiniz. Size en uygun fiyatlar ile en kaliteli şekil de hizmet vermeye her zaman hazırız. İhtiyacınız olan her zaman bize ulaşabilirsiniz. Siz de web sitenizin güvenliğinden emin olmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


 Saldırı Engelleme

 Web sitenize saldırılar düzenlenebilir. Sitenizi bu saldırılardan korumanız gerekecektir. Web siteniz de yaşayabileceğiniz her türlü sorunun çözümü için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız takdir de siteniz için gerekli olan bütün güvenlik önlemleri bizim tarafımızdan alınır. Web sitenize karşı yapılacak olan bütün saldırıların önüne geçilerek engellenir. Böylece web sitenizin güvenliğini arttırarak en üst seviyeye taşımış olursunuz.


 Kod Hatası Düzeltme

 Web siteniz için sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de kod hatası düzeltme işlemidir. Crenw web sitenizi güven içerisinde teslim edebileceğiniz profesyonel bir kuruluştur. Web sitenizin güvenliğini sağlamak ve web sitenizi daha da yüksek yerlere taşımak için sizinle birlik olarak çalışır. Firmamızın size sunmuş olduğu web sitenizin güvenliğini sağlamakla ilgili olan hizmetlere bir göz atalım.

 Genel Kontrol, Kod Düzenlemesi, Barındırma Ayarları, Koruma Ayarları firmamız tarafından size sunulmakta olan web site güvenliğinizi sağlamak amaçlı yapılan ve her zaman güncel olarak kontrol edilen uygulamalardır.


 Web Siteniz Her Zaman Koruma Altında Olsun

 Genel Kontrol işlemi ile web sitenizi detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz. Yapmış olduğumuz incelemeler sonucunda sıkıntı oluşturabilecek hataların düzeltilme işlemini yapıyoruz. Daha sonra da benzer sorunlarla karşılaşmamak için gerekli tüm tedbirleri web siteniz için alıyoruz.

 Kod Düzenlemesi işlemi sayesinde ise yazılım tarafından oluşabilecek bütün sorunların çözümlenme işlemi yapılır. Yazılımla ilgili yaşadığınız bütün sıkıntılar için bize ulaşabilirsiniz. Böylece yaşadığınız bütün sorunları kolaylıkla çözümleme imkanı bulursunuz.

 Barındırma Ayarları sayesinde ise hostinginizin panel ayarlamalarını inceleyerek belirlediğimiz eksikler de bir düzenleme işlemi yapıyoruz. Böylece karşılaşabileceğiniz sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

 Koruma Ayarları sayesinde web siteniz için gerekli olan bütün ek koruma detayları sizin için sağlanır. Böylece web siteniz de etkili bir koruma sağlamış olursunuz. Siz de web sitenizi güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz.