Crenw Blog

Bilgi Edinmenin Kolay Yolu

Bir çok konuyla ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz blogumuza hoş geldiniz.

Web Yazılım, Hata Kodları Ve Hatalı Yazılım

 Web Yazılımı Ve Tasarımı Nedir? Bir alacağı hataları en aza indirgemek açısından oldukça önem arz etmektedir. Web yazılımı ve tasarımı kişisel bir web sitesi olarak yapılabileceği gibi kurumsal bir şirket için de hazırlanabilir. &nbs..

Devamını Oku 04/04/2021

Brute Force Saldırısı Nedir?

 E-ticaret sitelerinde yada küçük işletmelerin web sitelerinde bulunan kullanıcı girişleri yaygınlaşmıştır. Bu yöntemde kullanıcı bilgilerini sisteme girmesi gerekmektedir. Paylaşılan bütün verilerde kredi kartı bilgilerinden eposta bilgilerine ..

Devamını Oku 31/03/2021

Firewall Nedir?

 İnternete bağlı olan her cihaz virüs gibi zararlı yazılımlar ve siber korsanlar tarafından tehdit altındadır. Kullanıcıların bu tehdit ve saldırılardan korunmasının belirli yolları vardır. Bu korunma yollarının başında  ve antivi..

Devamını Oku 27/03/2021

Marka Tescilinin Önemi

 Marka tescili, markasının kullanımında tekel olan sahibine, sahibi tarafından geliştirilen ürün ve hizmetleri satmak, pazarlamak veya bunlarla ilgili iletişim kurmak için haklar sunar. Markanın Özel Kulla..

Devamını Oku 22/03/2021

Responsive Web Tasarım Hizmeti

 Responsive web tasarım hizmeti 2010 senesinin başlarında ortaya çıkmış olup uyumlu web site anlamına gelmektedir. Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de çok popüler bir tasarım hizmeti olan responsive ile harika nitelikte tasarımdan geçmiş web site..

Devamını Oku 19/03/2021

Proxy Nedir?

 Proxy en basit tanımıyla kullanıcının internette gizliliğini sağlamaya çalışan ve internet üzerinden gelebilecek zararlardan kullanıcıyı korumaya çalışan bir araçtır. Proxy, internette gizliliği maksimum seviyeye çıkararak kullanıcıyı kimlik hı..

Devamını Oku 15/03/2021
Seo Keyword Nedir Ve Seoya Yararları Nelerdir?

Keyword Nedir Ve Seoya Yararları Nelerdir?

 Sitenizi arama motorlarında konumlandırmak istiyorsunuz ve bir soru sizi rahatsız ediyor: anahtar kelime nedir, nasıl yapılır ve arama motoru sıralamasında nasıl iyi yerlere gelinir? Bu görevi yerine getirmek gerçek bir temeldir anca..

Devamını Oku 12/03/2021

Artıları Ve Eksileriyle One Page (Tek Sayfa Tasarım) Nedir?

 One page (tek sayfa) tüm bilgilere kullanıcının farklı sayfalara yönlendirilmeden tek bir sayfa içerisinde ulaşmasını sağlayan web sitesi tasarımlarının genel adıdır. Tek sayfa olarak oluşturulan web sayfalarında temel amaç akıcılığın sağlanmas..

Devamını Oku 08/03/2021

CyberPanel Nedir?

 Kontrol paneli ile birçok teknik becerilere sahip olarak yoğunlaşan sunucuların basit ara yüzleri ile kolay bir şekilde evrilerek yönetilen bir süreçtir. Kontrol panelinde aynı özelliklere sahip olan ve uzun zaman piyasada popüler panel olan çö..

Devamını Oku 05/03/2021

Fiber İnternet Dünyası

 Günümüzde optik sanayi, endüstriyel, tıbbi, yayıncılık, iletişim ve askeri uygulamalar dahil olmak üzere bir dizi farklı endüstride kullanılmaktadır. Çoğu insan bu ibareleri duyunca, birçok internet servis sağlayıcısının sunmuş olduğu internet ..

Devamını Oku 02/03/2021
Yukarı